Susisiekite su mumis:

Kontaktai
arba
Telefonu: +370 689 88882


Amontas.lt

siltukas.lt


Automobilių GPS navigacijos

Navigaciniu prietaisu programavimas; taisymas; modernizavimas; perdarymas; Nuoma; Supirkimas, Vilniuje. Visu Tipu navigaciniu sistemu programavimas; remontas; ekranu, akumulatoriu keitimas; Flash atminties atstatymas. Programines irangos irasymas i Vidine

Garmin nuvi 1300 MPS
Kaina: 101.37 €
Naujas Garmin gaminys nuvi 1300 yra ekonominės klasės 13xx serijos (plataus 4.3" ekrano) navigatorius. Į nuvi 1300 įdiegta Lane Assist funkcija, padedanti kelionėje pasirinkti reikiamą kelio juostą ir ecoRoute funkcija padedanti parinkti patį ekonomiškiausią maršrutą.
(Svarbi PASTABA - eismo juostas šis navigatorius rodys tik tose vietovėse, kurių žemėlapiai jau turi šiuos elementus. Kaip taisyklė tai yra tik Vakarų Europos didmiesčiuose. Lietuvos ir pabaltijo šalių dabartiniai žemėlapiai šių elementų dar NETURI)
Šis navigatorius yra pilnai suderinamas su naujais cityXplorer žemėlapiais. Šių žemėlapių pagalba lengviau orentuosites vaikščiodami pėsčiomis ar naudodamiesi visuomeniniu transportu didesniuose miestuose.

Pagrindinės savybės
Tik 15mm storio - idealiai tinka naudoti ir automobilyje ir pėsčiomis
Lane Assist parodys tinkamiausią eismo juosta važiuojant mieste
Viešojo transporto ir pėsčiųjų režimas galimas papildomai įdiegus CityXplorer žemėlapius.CityXplorer konkrečių miestų žemėlapius vartotojai gali įsigyti tik savarankiškai, apmokant (online) su kreditine kortele.Juose pateikama specifinė informacija, reikalinga keliauti tuose miestuose pėsčiomis arba visuomeniniu transportu
Unikalūs Garmin greičio ribojimo fotoaparatų įspėjimai (duomenų bazė atnaujinama kasdien) Gatvių pavadinimai pranešami balsu, pavyzdžiui, "Pasukite dešinėn į Dell Kelias gatvę" (anglų ir kitomis kalbomis)
Galima papildomai prijungti eismo kamščių įspejimo daviklį.

Tinka visur - vairavimui, pėsčiomis ar visuomeniniu transportu
nuvi 1300 yra plačiaekranis navigatorius, tačiau jis toks plonas, kad jūs jį galite pasiimti visur. Papildomai įsigiję cityXplorer žemėlapį galėsite patgiai suplanuoti savo kelionę traukiniais, metro arba autobusais taip pat ir pėsčiomis.
Aukščiausios kokybės maršrutas
Lane Assist funkcija padės išvengti nesusipratimų dėl eismo juostų važiuojant nepažystamais miestais, kuriuose yra daug eismo juostų. Šios funkcijos pagalba matysite siūlomą eismo juostą, jeigu kelias išsišakoja ar priekyje yra sankryža.
Paprastumas naudojime
nuvi-1300 yra valdomas patogiu, intuityviu meniu. Pakanka prisiliesti prie ekrano, įvesti reikiamą adresą ir maršrutas tuoj pat bus suplanuotas. nuvi1300 gali skaityti gatvių pavadinimus balsu*, pavyzdžiui, "Pasukti į dešinę į Dell Road", todėl galite visą savo dėmesį sutelkti vairavimui. * anglų ir kai kuriomis kitomis kalbomis (Lietuvių kalbai dar nėra sukurta tinkamas programinis aprūpinimas)
Greičio ribojimo fotoaparatai
Garmin turi unikalią visos Europos greičio kamerų įspėjimo sistemą. Ši sistema realiu laiku, patikimai ir tiksliai praneša apie artėjimą prie greičio ribojimo fotoaparatų. Duomenų bazė yra atnaujinama kasdien.

Kur aš?
Tiesiog bakstelėkite automobilių piktogramą savo žemėlapio ekrane ir pamatysite savo tikslias koordinates, arčiausiai esančių remonto dirbtuvių, ligoninių, policijos postų ir degalinių sąrašą.

Taupykite degalus
ecoRoute ™ degalų taupymo funkcija leidžia jums pasirinkti kelionės maršrutą, kuri netgi gali jums sutaupyti pinigus, taip pat ir degalus.

Eismo kamščiai (pasirinktinai įsigijamas priedas)
Su nuvi 1300 Jūs visada žinosite, kas laukia priekyje. Jeigu kelyje sudarys kamštis, navigatorius priims informaciją apie tai ir parinks kitą, laiką sutaupantį maršrutą.

Išskirtinė šio modelio savybė - triguba lietuvybė:
- lietuviškas valdymo MENIU
- lietuviškos balso komandos
- lietuviška pagalba (HELP) ekrane.

Kaip ir visi kiti GARMIN Nuvi serijos navigatoriai, šis modelis tiekiamas komplekte su:
- automobiliniu laikikliu-prisiurbtuku prie stiklo
- maitinimo/įkrovimo laidu iš 12V cigarečių pridegėjo lizdo
- auto panelės tvirtinimo disku
- trumpa atmintine

Specifikacijos
Imtuvo tipas SiRFStarIII
WAAS / EGNOS paklaidos korekcija Yra
Antena Integruota
Matmenys 122 x 75 x 16 mm
Svoris 162 g
Korpusas Plastikinis, IPX0 neatsparus vandeniui
Ekrano tipas 64000 spalvų TFT, touchscreen
Ekrano dydis 4,3 colio, 97 x 57 mm
Ekrano skiriamoji geba 480 x 272
Maršruto taškai (waypoints) 1000
Išsaugoti maršrutai nėra
Automatinis maršruto skaičiavimas Yra
Garsiniai perspėjimo signalai Yra
Papildomų žemėlapių galimybė Yra
Lankytinos vietos (POI) Yra
Eismo kamščių informacija TMC Papildomai
Maitinimo įtampa 9,5 - 25 Voltai
Baterijų darbo laikas 4-5 valandos
Baterijų tipas Lion. akum.
Automatinis tarpinių taškų rūšiavimas Yra
Duomenų atminties palaikymas Flash + microSD
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga Nėra
Kelionių asistentas Taip
Fotografijų peržiūra Taip
EcoRoute skaičiavimo funkcija Taip
Kalkuliatorius Taip
Paieška pagal koordinates Taip
Valiutų skaičiuoklė Taip
Navigacija kelio juostose Taip

© 2014 SATAS | Tel. +370 689 88882